piątek, 24 lutego 2017

Smalls SAL 2017 cz.2 czyli breloczek

          

          Dawno temu, bo ponad 5 lat temu biorąc udział w Wymiance dostałam breloczek. Uroczy. Tak bardzo mi się spodobał, że noszę go od tamtej pory do dnia dzisiejszego. TU możecie go zobaczyć. Niestety plastik powycierał się i niezbyt estetycznie wygląda, a i kilka razy drucik obluzował się i hafcik wypadł.
          Stwierdziłam, że czas na nowe, ale nie chcialam i nie chcę nic innego tylko podobny breloczek z haftem. Zakupiłam specjalne oprawki (dobrze, że kilka jak się okazało), wyciągnęłam pudełko z mulinami po ostatnio skończonym hafcie "Pory roku" , ścinki kanw po poprzednich haftach i z tabletem na kolanach zasiadłam do przeglądania wzorków. Chwilę później miałam moją pomocnicę na kolanach, dosłownie minutę potem przywłaszczony przez nią plastik, a moment później wybrany wzór, przez Nią wybrany. Trwało to wszystko bardzo krótko, ale w ten sposób pożegnałam się z moim breloczkiem. 
         Poganiana, pilnowana, w jeden wieczór wyszyłam kotka. Na drugi dzień literkę z inicjałem właścicielki, po negocjacjach, wielkich, burzliwych, bo propozycji na rewers były dziesiątki. Miał być Hello Kitty, kilka postaci koników Ponny, baletnica i inne tego typu.           Na szczęście całość została zaakceptowana, a gotowy breloczek spodobał się bardzo właścicielce. Oczywiście od razu został umocowany na nim klucz, hihi nie byle jaki klucz i córeczka chodzi z nim dumnie. Mi nie pozostało nic innego jak zrobić sobie kolejny breloczek, ale o tym pewnie za miesiąc, w kolejnej odsłonie SAL smalls, bo teraz mam inne plany robótkowe.


Breloczek zgłaszam do zabawy SAL Smalls 201715 komentarzy:

 1. Radość córci najważniejsza :-)
  A breloczek - śliczne maleństwo!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny :) maleństwo, ale jak cieszy

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za odwiedziny,poczytałam troszkę o Twoich cudownościach,hafty rewelacja,szczególnie 4 pory roku,choinkowe drobiazgi słodkie a i kulinaria ciekawe,mam nadzieję że dziecię już zdrowe.Odnośnie schabu to ile czasu przed świetami muszę go zrobić,ile czasu może leżeć,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Breloczka szkoda, ale zrobiłaś nowy, równie ładny i i pewnie bedzie Ci długo służył. Fajna ta plastikowa rameczka. Kupowałam takie kiedyś w sklepie: Wszystko po 2,99 zł -i kupiłam tam trzy rameczki za 1 zł.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Love your finishes. They are perfect for key rings

  OdpowiedzUsuń
 6. Your key rings are so very cute. The designs you stitched are lovely.

  OdpowiedzUsuń