poniedziałek, 26 listopada 2018

Czerwone autko z choinką


         Nie dosyć, że ciało odmawia posłuszeństwa to i z pamięcią gorzej. Jak szalona haftowałam kota, bo muszę, bo czas goni, bo SAL i ... owszem termin zbliżał się, ale bożonarodzeniowego, a nie miniaturkowego SALa. Plus jest taki, że dwa hafty ukończone i na piątek mogę spokojnie czekać.


       W ubiegłym roku, gdy zobaczyłam to czerwone autko z choinką zakochałam się z nim od razu. Tak, ja nielubiąca koloru czerwonego:) Było już po świętach i chyba tylko dlatego nie wyhaftowałam samochodzika od razu. Zapisałam sobie kilka prac i niby nie pamiętałam, ale gdzieś tam w myślach utkwił ten motyw. Na tyle mocno, że jako pierwszy świąteczny wyhaftowałam tej jesieni.


         Zdjęcia może małoambitne, w bałaganie mulinkowym, ale to na dowód, że haftowałam z końcówek mulin przeróżnych firm, bo pracę zgłaszam na SAL u Igiełki. Kolory samodzielnie dobierałam i haftowałam na lnie z Ikei. Nie polecam go jednak do haftu krzyżykowego.


         Ciemne, takie pochmurne te ostatnie dni, że ciężko było zrobić ładne zdjęcia. Mimo to i mimo tego wydłużonego kształtu(wina lnu) samochodzik mi się podoba i chyba jeszcze jeden popełnię. Oczywiście na innym materiale


          Samochodzik już dziś jedzie na SAL Choinka 2018 i SAL Wymiatamy resztki. Przystankiem końcowym prawdopodobnie będzie bombka. 3 komentarze:

 1. Autko z choinką urocze. Faktycznie mozna się zakochać w motywie. Prace piękne. powedruję troche po blogu. Pozdrowienia zostawiam i usmiechy
  Ala

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne autko :) Faktycznie hafcik prosty, ale bardzo przyjemny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Depo 20ribu bisa menang puluhan juta rupiah
  mampir di website ternama I O N Q Q
  paling diminati di Indonesia,
  di sini kami menyediakan 5 permainan dalam 1 aplikasi
  ~bandar poker
  ~bandar-q
  ~domino99
  ~poker
  ~bandar66
  segera daftar dan bergabung bersama kami.Smile
  Whatshapp : +85515373217

  OdpowiedzUsuń