czwartek, 17 lipca 2014

Spinki z Peppą

W poprzednim poście pojawiła się pewna postać. Owa ciekawska osóbka, właściwie jej mama, dobierała się do makaronu z frużeliną:) Kto ma małe dzieci, ten pewnie wie, że chodzi oczywiście o świnkę Peppę. Tak, tak, ta różowa świnka zagościła w naszej rodzince na dobre dosyć dawno temu, gdy całkiem niechcący natknęliśmy się na tę bajkę w telewizji. Okazało się, że podbiła serce naszej córci. Nie wariowaliśmy i nie wykupiliśmy wszystkich możliwych gadżetów i zabawek z Peppą, ale poprzestaliśmy na puzzlach, wspomnianej figurce mamy i na czymś co tylko my mamy, tzn. w takiej formie, bo pewnie można kupić gotowe. Otóż mamy ... spinki z Peppą. 
Najpierw powstały Peppy z filcu, 


potem nadszedł czas na wykorzystanie popsutych spinek z zajączkami, 


na koniec nowe spinki na modelce


 "Miłość" naszej córci do tej bajkowej bohaterki powoli mija, więc pewnie lada dzień postaną inne ozdoby. 
A jakie bajki Wasze dzieci lubią, jacy bohaterowie kreskówek/filmów dla dzieci cieszą się ich sympatią?
Pozdrawiam :)

1 komentarz:

 1. Dzień dobry,

  reprezentuję stronę ZrobiszToSam.com, polski agregator blogów DIY i rękodzielniczych. Spodobał nam się Twój blog i dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do naszej społeczności bloggerów.

  Nasza strona oferuje Ci darmową promocję bloga oraz możliwość nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych zainteresowaniach.

  Po więcej szczegółów zapraszam na stronę:
  http://zrobisztosam.com

  Agregator działa na tym samym silniku co najlepszy polski agregator kulinarny "Mikser Kulinarny", ze ZrobiszToSam.com chcemy powtórzyć ten sukces :)

  Zapraszam i pozdrawiam!

  Anita

  OdpowiedzUsuń